Klacht: Ongemerkt blijkbaar deze sms dienst geactiveerd

Karin Wijnmaalen op 21 oktober 2016 over Future Target BV in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie SMS Diensten
Status Nieuwe klacht
Datum 21 oktober 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Met behulp van een medewerker van de mediamarkt kwam ik er achter dat Future Target bv via een smsdient geld van mijn rekening schreef. Ik ben mij er geheel van onbewust dat ik deze verplichting ben aangegaan. Deze afschrijvingen van 4.13 euro vinden vanaf juli tot september 2016 zonder mijn medeweten plaats. Ik wens derhalve deze afschrijvingen teruggestort te krijgen op mijn rekening. Ik heb voor deze afschrijvingen geen toestemming gegeven.

Gewenste Oplossing:

Als het geld is teruggestort.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Future Target BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Future Target BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM