Klacht: Maandelijkse afschrijvingen zonder toestemming

SjefVL op 04 januari 2017 over Future Target BV in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie SMS Diensten
Status Nieuwe klacht
Datum 4 januari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op de mobiele telefoon van mijn zoontje is vanaf 13-11-16 zonder ouderlijke toestemming een abonnement gesloten voor http://wowplayground.mobi/ van aanbieder IAHD Hungary Kft. Mijn zoontje geeft aan dat hij dit abonnement zelf nooit heeft afgesloten. Dit is dus waarschijnlijk gebeurd door het downloaden van een spelletje in de playstore of door op een foute advertentie te klikken. Inmiddels is er 8x € 5,00 onterecht en ongewild afgeschreven.

Gewenste Oplossing:

A) restitutie van € 40,00
B) stopzetting van (de ondersteuning van) deze criminele diensten

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Future Target BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Future Target BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM