Klacht: vouchercode werkt niet

j.plantevink op 09 januari 2017 over foto.com in de categorie Internetshops - Foto- en videocamera's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf foto.com
Status Open
Datum 9 januari 2017

Een klant van foto.com heeft problemen met het toepassen van een ontvangen vouchercode voor korting, die hij kreeg na inschrijving voor de nieuwsbrief. Hij vraagt om hulp bij het gebruik van de code en heeft moeite om contact op te nemen met het bedrijf, omdat hij geen correct e-mailadres kan vinden.

Mijn Klacht:

Ik heb mij ingeschreven voor de nieuwsbrief en de code (20FORPRINT) voor korting ontvangen. Helaas kan ik het niet voor elkaar krijgen om de code toe te passen.
Hoe moet ik dit doen?
Graag uw antwoord, vr. groet J.Plante

Zou niet weten hoe ik dit aan foto.com kan vragen. Kan geen corr.adres/mailadres vinden. Wel geprobeerd via de ontvangen mail met de code, maar dat lukt ook niet.

Gewenste Oplossing:

--

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over foto.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over foto.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM