Klacht: Foto.com levert geen fotoś en reageerd niet op email

SmitF op 24 december 2012 over foto.com in de categorie Internetshops - Foto- en videocamera's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf foto.com
Status Open
Datum 24 december 2012

Een klant heeft op 13 december 2012 meer dan 500 foto's geüpload bij foto.com en direct betaald met een creditcard, maar heeft deze nooit ontvangen. Na een e-mail op 19 december waarin om informatie werd gevraagd, ontving de klant geen reactie, ondanks de belofte van het bedrijf om binnen 24 tot 48 uur te antwoorden.

Mijn Klacht:

Op 13-12-2012 bij foto.com ruim 500 fotoś geupload om af te laten drukken. Door middel van credit-card gelijk betaald.
Maar er wordt niets geleverd.
Op 19-12-2012 een mail gestuurd met de vraag waar de fotoś blijven. Hier wordt niet op gereageerd.
Op hun site staat dat er op werkdagen binnen 24 uur wordt gereageerd en uiterlijk binnen 48 uur. Dit klopt dus niet.

Gewenste Oplossing:

1. Levering van fotoś uiterlijk op 27 december.
2. Zoniet, geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over foto.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM