Klacht: Teleurstelling door misleiding en slechte kwaliteit jeansbroek

klager2d8b3514 op 07 november 2026 over Fleuris Maastricht in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 november 2026

Een consument heeft een jeansbroek aangeschaft bij Fleuris Maastricht, aangetrokken door aantrekkelijke foto's en hoge kortingen. Na een lange wachttijd ontving de klant het pakket, maar ontdekte dat de broek van slechte kwaliteit was, geen merklabel had en een te korte beenlengte had, wat leidde tot teleurstelling over de prijs-kwaliteitverhouding.

Mijn Klacht:

Ik heb een jeansbroek gekocht bij Fleuris Maastricht, aangetrokken door de mooie foto’s en hoge kortingen. De broek, die normaal €200 zou kosten, kocht ik voor €70. Na lange wachttijd werd het pakket zonder waarschuwing voor mijn deur achtergelaten. Tot mijn grote teleurstelling zat er een broek in van bedenkelijke kwaliteit, zonder merklabel en met een veel te korte beenlengte. Het lijkt wel een goedkope broek van Temu, maar dan voor een veel te hoge prijs.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om het verwijderen van Fleuris van de website en het opleggen van flinke boetes voor bedrog.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Fleuris Maastricht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten