Klacht: Fietspomp na twee bandjes pompen stuk, maar geen garantie

Roelofg op 30 september 2017 over Karwei in de categorie Bouwmarkten

Karwei klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Karwei
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 30 september 2017

Een klant van Karwei in Hendrik Ido Ambacht ervaart problemen met een nieuwe fietspomp die na het oppompen van twee banden defect raakte. Bij het verzoek om garantie werd aangegeven dat een bonnetje overlegd moest worden, wat de klant frustreerde. Hierdoor heeft de klant besloten om in de toekomst niet meer terug te keren naar deze vestiging.

Mijn Klacht:

Bij de vestiging Hendrik Ido Ambacht. Sta je daar met een splinternieuwe fietspomp die niks meer doet, moet er toch echt een bonnetje overlegd worden. Ik heb het ding maar achtergelaten en ben over de brug naar de Hornbach gereden om de rest van de boodschappen te doen. Iets wat ik vanaf nu standaard doe. Mij zien ze niet meer terug.

Gewenste Oplossing:

Inmiddels heb ik een fietspomp bij de fietsenwinkel gehaald. Dus vervangen heeft geen zin. Geld terug?

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Karwei

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Karwei nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM