Klacht: wachten nog steeds op levering van 2 fietsen

Blom2 op 25 juni 2020 over Fietsenwinkel in de categorie Fietsenwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Fietsenwinkel
Status Nieuwe klacht
Datum 25 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In mei 2 E-Bikes gekocht, 1 geleverd die niet in orde was, losse onderdelen, een verkeerd zadel en lekke band. geklaagd, na een aantal beloften om te worden teruggebeld die nooit wordt opgevolgd weer contact gezocht. Ze hebben aangeboden dat ik de fiets kon laten maken en de rekening op te sturen, daar ben ik niet mee akkoord gegaan omdat zij al niet terugbellen en ik het aan zag komen dat ik eindeloos om mijn geld zou moeten vragen, Toen beloofd de fiets om te ruilen, ze moeten nog komen. De levering van de fiets van mijn man blijft ook uit, is meerdere malen beloofd maar is er nog steeds niet. Rick van locatie Rijswijk en Rotterdam heeft afgelopen zaterdag leenfietsen beloofd tot dat de fietsen wel leverbaar zijn. deze zouden klaarstaan maar tot nog toe weet niks van gehoord. Gisteren gebeld met Danielle van de klantenservice, zij zou Rick contact op laten nemen met mij. Maar nee hoor weer niets gehoord. Het plezier gaat zo wel van je nieuwe fiets af. Je krijgt steeds gelijk maar er gebeurt verder niets.

Gewenste Oplossing:

Als de 2 fietsen geleverd worden binnen een week of als ik binnen een week 2 leenfietsen heb tot het moment dat de fietsen wel geleverd kunnen worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fietsenwinkel

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fietsenwinkel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Blom2
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM