Klacht: Vreselijke aftersales. Advies: koop ergens anders een fiets.

bramtl op 16 juni 2020 over Fietsenwinkel in de categorie Fietsenwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Fietsenwinkel
Status Nieuwe klacht
Datum 16 juni 2020

Een klant van Fietsenwinkel ervaart ernstige problemen met de aftersales, met name bij het vervangen van een kapotte accu die binnen een jaar defect raakte. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen, ontvangt de klant geen reacties op e-mails en is het proces al twee maanden aan de gang. De klant raadt anderen aan om elders een fiets te kopen vanwege deze slechte service.

Mijn Klacht:

Dit heb ik nog nooit meegemaakt. Dit bedrijf is prima instaat om je te helpen met de verkoop van een fiets, maar als er problemen zijn laten ze niets horen. Voor het verwisselen/vervangen van een kapotte accu (was binnen 1 jaar stuk), wat een kwestie is van minuten zijn we nu al 2 maanden bezig. Op de mail krijg je geen reactie. Mijn huidige advies is blijf weg bij winkels die zo met je omgaan als het geld al binnen is. Als er ontwikkelingen zijn zal ik die toevoegen.

Gewenste Oplossing:

Als fietsenwinkel.nl excuses maakt, verantwoordelijkheid neemt, initiatief neemt in de communicatie en snel met een passende oplossing komt.

Alle klachten die gemeld zijn door bramtl
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM