Mijn Klacht:
Fietsenwinkel heeft einde oktober 5-daagse november deals aangekondigd.
Op=op met genoemde voorraden per actiemodel en kortingen tot wel 55%
Mijn oog valt op de Gazelle Esprit C3 2018.
Deze wordt als novemberdeal aangeboden voor €376,35
De gazelle adviesprijs van €579 wordt erbij genoemd. Een mooie korting van 35% op dit model
Wel moet erbij worden vermeld dat deze fiets voor de reguliere prijs van €439 wordt aangeboden op fietsenwinkel.nl
https://web.archive.org/web/20170711110019/https://www.fietsenwinkel.nl/fietsen/-/gazelle/stadsfietsen
Wat neerkomt op een korting van €62,35 op e eigen webwinkel prijs
Op zaterdag 28 oktober staan de actiemodellen genoemd op de site met een terugtelcounter tot 1 november 0:00
vanaf dat moment kan met de actiemodellen online bestellen.
Wie het eerste maalt dus.
Een uur van te voren alvast in de aanslag om de fiets te bestellen. En wat schets mijn verbazing, de link naar de aanbieding wordt een half uur voor de deadline van de site gehaald.
Als je nog op de site rechtsreeks zoekt in de zoekbalk dan kom je wel op de november deal uit met de juiste prijs van €376,35. Na doorlikken dan beland ze op op een onderdeel waar de reguliere prijs van €439 wordt vermeld. (zie bijlage)
Een mail gestuurd, en dit de volgende dag telefonisch gemeld.
Telefonisch werd door de medewerker een interne memo voorgelezen. “Er is een fout met de prijs gemaakt en als mensen hier voor bellen dan kun je ze een gratis slot aanbieden.”
Ik heb aangegeven dat dit geen acceptabele oplossing is.
NB, Dit model is expliciet als november deal bestempeld, valt ruim binnen de eigen grenzen van de aanbieding (35% waar de actie gaat tot 55%) en staat met terugtelklok 4 dagen op de website.
Een eventuele vergissing in prijs is dus zeker niet aan de orde. Daarbij is dit een aannemelijke prijs voor een dergelijke op=op actie.
De medewerker geeft aan dat ze al de laagste prijs aanbieden. Na updaten van min browser zie ik dat de prijs per direct door fietsenwinkel is aangepast naar €429. Op dat moment gelijk aan de prijs van de concurrent.
Dit is misleiding en valt niet anders uit te leggen. Potentiële klanten zitten in de nacht klaar voor uw uitverkoopcampagne. Van een “verkeerd prijskaartje” is zeker geen sprake.
https://www.consumentenbond.nl/juridisch-advies/rechten-bij-aankoop/prijs/de-kassa-geeft-een-hogere-prijs-aan-dan-het-prijskaartje-van-het-artikel
De juiste oplossing is om de klanten die geen gebruik hebben kunnen maken van deze actie een kortingscode toe te sturen zodat de fiets alsnog kan worden besteld online voor het bedrag van €376,35
Op aanvraag kunt u deze codes verstrekken en gelijk trekken met de OP=OP voorraad van 120 stuks
Ik zie mijn kortingcode dan ook graag tegemoet.
Gewenste Oplossing:
De kortingscode zoals hierboven beschreven


