Mijn Klacht:
Een opsomming van de zaken waar we behoorlijk ontevreden over zijn:
1. je bestelt en betaalt een fiets, een dag later word je gebeld met het bericht dat de fiets niet meer leverbaar is. Je kunt uiteraard je geld terugkrijgen, maar dat kan 14 dagen duren. Erg vervelend als je een fiets van behoorlijk veel geld besteld. Uiteindelijk goed geholpen door een erg vriendelijke werknemer bij het kiezen van een andere fiets.
2. Vervolgens een andere fiets gekozen, een afspraak voor levering afgesproken. Leek allemaal goed te gaan. Ik nam een dag vrij van mijn werk om zo thuis te kunnen zijn bij ontvangst. Wachten, wachten, wachten, wachten, helaas geen fiets. Gebeld met fietsenwinkel: meneer, vervelend maar we hebben verzuimd de fiets vandaag aan de bezorging mee te geven. Conclusie: geen fiets, min 1 vakantiedag op mijn werk. Erg balen. Nieuwe afspraak gemaakt voor de volgende dag, met de voorkeur erbij vermeld voor 14.30 uur i.v.m. een bruiloft.
3. Volgende dag: fiets wordt geleverd om 15.30 uur, zijn we niet meer thuis. Gebeld met de klantenservice van fietsenwinkel. De collega van de dag ervoor had verzuimd een voorkeurtijd erbij te vermelden. Nog nooit zo’n onverschillig type gesproken die totaal geen idee heeft van wat een goede service is. Empathie totaal niet aanwezig. Er werd niet een keer aangegeven: onze excuses of ik begrijp dat het vervelend voor u is. Nee, integendeel: ik geef op een hele nette manier aan dat ik enorm van de hele toestand baal. Ik kan niet opnieuw een dag vrij gaan nemen, dus zal een nog een week langer op de fiets moeten gaan wachten. Opnieuw vind de werknemer dat heel normaal en begrijpt nog steeds mijn probleem niet. Op geen enkele manier wordt er tegemoet gekomen. Op mijn opmerking: als jullie niet een met een passende oplossing of tegemoetkoming komen dan annuleer de bestelling maar. Het enige wat daar op gezegd werd was: dat zal ik in orde maken. Ik hoorde getyp en na een stilte werd gezegd: geregeld! En oh ja, het geld komt over maximaal 14 dagen op uw rekening te staan.
En oh ja: de laatste medewerker gaf aan dat fietsenwinkel qua levering en service vergelijkbaar was met bol.com. Nou neem van mij aan… met deze service zijn jullie absoluut niet vergelijkbaar met bol.com.
Gewenste Oplossing:
We gehoord worden door een werknemer, zodat we in ieder geval het gevoel krijgen dat fietsenwinkel.nl het ook erg vervelend ging hoe het verloopt. Daarnaast zou ik verwachten dat jullie er alles aan willen doen om een klant te behouden. De werknemer die ik op zaterdag 2-6 sprak leek het absoluut niet erg te vinden een klant te verliezen. Geen enkele moeite doen om ons tevreden te stellen. Uiteraard hebben wij begrip voor dat er een fout gemaakt kan worden, we zijn allemaal mensen. Maar als bedrijf kom je dan een klant tegemoet om de tevredenheid top te houden. Dit hebben we totaal gemist.

