Mijn Klacht:
maandag 27 maart 2017
Elektrische fiets (1400 euro) en fietstas besteld (waar i.c.m. elkaar mee werd geadverteerd)
dinsdag 28 maart 2017
Aangegeven dat de fiets langer op zich laten wachten dan 1 dag i.v.m. drukte, fietstas wordt binnen 3 werkdagen geleverd.
vrijdag 31 maart 2017
Fiets zou geleverd worden om 9:00, uiteindelijk ’s avonds 22:00 geworden. Hele dag moeten afwachten (en voor vrij genomen). Uiteindelijk fiets geleverd, fietstassen niet los geleverd binnen de 3 werkdagen zoals aangegeven en niet bij de levering van de fiets.
woensdag 5 april 2017
Na veelvuldig bellen, invullen van contactformulieren en chatpogingen de beslissing van Fietswinkel.nl de fietstassen nogmaals te versturen
vrijdag 7 april 2017
Fietstassen ontvangen
zaterdag 8 april 2017
Fietstassen werden geadverteerd i.c.m. de elektrische fiets maar blijken niet te passen, eerste poging retourneringsverzoek.
zaterdag 8 april 2017
Nieuwe passende fietstas gekocht bij de PlentyParts (58 euro, bon aanwezig).
donderdag 13 april 2017
Na veelvuldig bellen, invullen van contactformulieren, chatpogingen en afwachten uiteindelijk een retourneringsverzoek
vrijdag 14 april 2017
Fietstassen verstuurd naar Fietswinkel.nl
dinsdag 18 april 2017
Fietstassen afgeleverd bij Fietswinkel.nl
woensdag 10 mei 2017
Niets mogen vernemen, zelf maar weer gebeld. Telefoniste Fietswinkel gaf aan dat er een fout was gemaakt waarvoor excuses en dat het bedrag binnen 5 dagen op de rekening zou staan
donderdag 18 mei 2017
Niets mogen ontvangen, zelf maar weer gebeld. Telefoniste Fietswinkel gaf aan dat ik 2 fietstassen had ontvangen, waarvan ik er 1 had teruggestuurd. Ze gaf aan het weer verder uit te gaan zoeken en contact op te nemen.
Er wordt met grote regelmaat aangegeven dat er met mij contact opgenomen gaat worden waarna ik vervolgens niets meer verneem. Heb geen vertrouwen meer in een succesvolle afhandeling na deze lijdensweg.
Gewenste Oplossing:
Mijn geld terug op mijn rekening.


