Mijn Klacht:
Overzicht van alle problemen met mijn Brinckers Brisbane M310 – gekocht bij fietsenwinkel.nl, besteld op 28082019
– er werd mij een fietsverzekering aangerekend zonder dat ik hierin toestemde. De fiets werd niet geleverd zoals beloofd, de fiets werd niet correct gemonteerd waardoor de remblokjes in een mum van tijd volledig afgesleten waren. De fiets rammelde langs alle kanten.
– November 2019: de batterij begeeft het, werkt niet meer. Deze dient getest te worden in een service punt. Beslissing dat deze vervangen dient te worden. Maanden later geen nieuws. in MAART krijg ik eindelijk een vervanging, 4 maanden nadat ik de batterij binnen stook. De vervanging blijkt een tweedehands batterij te zijn. Dit is niet wettelijk binnen de garantie. Na weken geen antwoord op meerdere emails hierrond.
– februari 2020: probleem met display waardoor fiets zichzelf in wanderstand zet. Uiteindelijk gaat fiets enkel nog in wandelstand wanneer hij aangezet wordt. Hij reageert dan enkel nog door de batterij los te koppelen. Fiets moet binnen en fietsenwinkel.nl wil geen vervang elektrische fiets voorzien. Na druk zetten, kan dit opeens toch en is de fiets wonderswaardig snel hersteld.
– februarimaart 2020: de reserve batterij die ik nu gebruik, valt af en toe uit. Daarnaast komt het omhulsel los, waardoor alles extra rammelt en de batterij niet meer waterdicht is. Lijkt me gevaarlijk. Ik wil de batterij niet binnen doen aangezien ik nog steeds geen vervanging heb voor mijn andere kapotte batterij. Wederom geen oplossing geboden vanuit fietsenwinkel.nl
– april 2020: batterijoplader werkt opeens niet meer. Ik vul een reparatieverzoek in neem contact op via whatsapp en mail om snel tot een oplossing te komen aangezien ik afhankelijk ben van mijn fiets voor mijn werk (in de zorg nota bene, tijdens deze periode). Geen reactie, zoals verwacht. Ik krijg een uitnodiging om langs te gaan in een nieuw servicepunt. Blijkbaar zette transfair (Gent) de samenwerking stop aangezien het moeilijk werken was met fietsenwinkel.nl. Nu wordt verwacht dat ik naar Eeklo fiets, 18 kilometer van waar ik woon, voor een herstel. Er was vooraf geen communicatie dat het servicepunt veranderde. Hoe verwachten ze dat iemand bijna 20 km fiets met een kapotte fiets?
Mijn elektrische fiets is mijn enige transportmiddel om naar m’n werk te geraken. Ik fiets elke dag 30 kilometer en ben momenteel broodnodig op m’n werk in de tijden van corona.
Gewenste Oplossing:
Indien fietsenwinkel.nl niet spoedig een oplossing biedt voor de verschillende problemen:
- vervanging van kapotte batterij door een nieuw product, geen tweedehands product
- vervanging of herstel van tweede batterij
- vervanging of herstel van accu-oplader
- ter beschikking stellen van elektrische vervangfiets of batterij oplader tijdens deze periode
zie ik mezelf geneigd de verkoopsovereenkomst te niet te doen. Er is duidelijk sprake van een ondeugdelijk product, aangezien ik in de eerste 8 maanden reeds problemen had met alle belangrijke onderdelen.
Het liefst van al wil ik de aankoopprijs terug.
Indien ik deze week geen antwoord krijg, ben ik genoodzaakt een nieuwe oplader te kopen en verwacht ik de aankoopprijs hiervan terug.

