Klacht: Kapot PUCH drum transportfiets fiets voor 2de keer

Shane Morrison op 30 december 2017 over Fietsenwinkel in de categorie Fietsenwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Shane, Je hebt zojuist van ons een e-mail ontvangen. De voordrager is vanuit onze leverancier opgestuurd naar het servicepunt en de fiets wordt zo snel mogelijk gerepareerd. Graag willen we je erop wijzen dat de voordrager niet erg veel...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Fietsenwinkel
Status Opgelost
Datum 30 december 2017

Een klant van Fietsenwinkel heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bagagedrager van hun PUCH transportfiets, die na een eerdere reparatie opnieuw kapot ging. Ondanks een lange wachttijd voor onderdelen en een tijdelijke oplossing door de fietsenmaker, bleek de bagagedrager opnieuw defect te zijn. Fietsenwinkel.nl heeft aangeboden om de fiets om te ruilen of het geld terug te geven, aangezien de klant binnen de proeftijd van 100 dagen valt.

Mijn Klacht:

Bagagedrager van de fiets is kapot gegaan(slechte ontwerp) Na een lange wachtijd onderdeel was binnen bij fietsenmaken van hun keus.
Verkeerde kleur en maat bagagedrager ontvangen.Fietsenmaken heeft toestemming gekregen om die bagagedrager te buigen en toch monteren totdat de juiste onderdeel binnen was. Fietsenmaken zei dat het waarschijnelijk weer zou gebeuren ivm slechte ontwerp.
Wij hebben dit gemeld bij Fietsenwinkel.nl en kreeg te horen dat mocht het nog een keer gebeuren konnen wij de fiets omruilen of geld terug omdat het nog binnen de 100 dagen proeftijd zat.
Nog geen een week na reparatie ging de bagagedrager weer kapot en op hetzelfde plek.
Weer gemeld bij Fietsenwinkel.nl en meteen gevraagd om de fietsen om te ruilen voor een andere merk met een betere constructie.
Dit was volgens Fietsenwinkel.nl nog geen oplossing omdat zij hebben schijnbaar 2 keer de kans om het probleem op te lossen.
Mijn dochter zit nog steeds zonder fiets en nog geen bericht wanneer het onderdeel binnen is verwacht.Nu zijn we ondertussen al meer dan 4 weken verder.
Ik krijg nu elke keer te horen dat het eind van de week verwacht is.
Geen een personel bij Fietsenwinkel kan mij een duidelijk oplossing geven.
Ik ben onzettend boos over hoe Fietsenwinkel.nl deze klacht heeft gehandeld. Ik weet nog steeds geen oplossing.
Ik heb ook PUCH fietsen een email gestuurd maar hier heb ik ook niets van gehoord.
Fietsenwinkel.nl heeft een hele dossier over deze klacht. Ik hoop dat het binnenkort opgelost is.

Gewenste Oplossing:

Ik wou gewoon de fiets hebben waar ik voor betaald hebt toen het gebeurd was.
Ik wil het omruilen tegen een andere merk fiets of mijn geld terug.
Vooral omdat de klacht bekend was binnen de 100dagen proeftijd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fietsenwinkel

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fietsenwinkel in behandeling genomen

Bericht van Fietsenwinkel

8 jaren geleden - Beste Shane, Wat vervelend dat je al twee keer hetzelfde probleem hebt gehad aan je nieuwe fiets. Ik kan mij goed voorstellen dat het erg frustrerend is wanneer je lang moet wachten op de reparatie. Op dit moment wacht het servicepunt nog op het onderdeel vanuit Puch, wij hebben je daar een e-mail over gestuurd. Excuses dat het langer duurt dan in onze planning ligt. We doen er natuurlijk alles aan om zo snel mogelijk de fiets te repareren. Helaas moeten wij nu wachten op het onderdeel van Puch, aangezien wij deze niet zelf op voorraad hebben. Zodra het onderdeel bij ons binnen is, nemen we direct contact met je op. Je ontvangt van ons per e-mail bericht wanneer de fiets gerepareerd is. Mochten er in de tussentijd nog vragen zijn, neem dan gerust contact met ons op. Met vriendelijke groet, Wynand - Fietsenwinkel.nl

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Ik de tijd dat we bezig zijn had de onderdeel gemaakt kunnen worden. Moet ik dan een jaar wachten? Hoelang moet het duren? Vorige keer werd mij verteld dat het eind vorige binnen zou zijn en de week daarvoor ook. De drager is nu voor de 2de keer kapot. Op de punt waar het kapot gaat komt al de gewicht op de voorwiel. Waarom zou het niet voor een 3de keer gebeuren? Het was tegen mij verteld dat mocht het voor de 2de gebeuren dat ik de fiets om kon ruilen of mijn geld terug. Ik wil gewoon een veilig fiets waar mijn dochter mee naar school kan gaan zonder zorg dat zij een ongeluk krijgt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fietsenwinkel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Fietsenwinkel

Heeft op 02 januari 2018 om 15:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Shane,

Je hebt zojuist van ons een e-mail ontvangen. De voordrager is vanuit onze leverancier opgestuurd naar het servicepunt en de fiets wordt zo snel mogelijk gerepareerd. Graag willen we je erop wijzen dat de voordrager niet erg veel gewicht kan dragen en niet bedoeld is voor personen. Mochten er verder nog vragen zijn dan horen wij die graag.

Met vriendelijke groet,
Wynand - Fietsenwinkel.nl

Shane Morrison

Heeft op 02 januari 2018 om 21:29 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Ik hoop dat het deze keer wel goed is. Ik heb tot nu toe nog geen antwoord op gehad als het weer gebeurd? Leuk dat je erop wil wijzen dat het niet bedoeld is voor personen. Het was daar voor nooit gebruikt.
Het lijkt erop dat jij wil zeggen dat dat is de reden het kapot is gegaan.
Het was gebruikt op normale wijzen met een mand voorop en boeken en tas met maximaal 15kg.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM