Klacht: zonder enige reden mijn profiel op non actief gezet.

Broeder in de islam op 18 maart 2015 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 18 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

zonder enige reden mijn profiel dat ik al 7jaar bezit op non actief gezet. Uitleg dat ik zag was uit veiligheid maatregels dien je je ID bewijs door te sturen want naar verluid zou ik verschillende profielen hebben.Na dat ik dat heb gedaan krijg ik geen antwoord terug en mijn fb is nog altijd geblokt

Gewenste Oplossing:

Dat ze zo snel mogelijk mijn profiel vrijgeven er staan contacten op van het werk, contacten op van de voetbal ( spelers ben zelf trainer) familie en vrienden plus staat er veel kennis op die ik in die 7 jaar geplaatst heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM