Klacht: Verwijderd uit een groep

Rob Beuwer1407259421 op 05 augustus 2014 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 5 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben al meerdere malen verwijderd uit de groep [Marktplaats Deventer & Omstreken]. Ik heb dit al meerdere malen gemeld, maar zonder resultaat. Een week terug waren alle beheerders van die groep ineens weg. Toen kwam er een nieuwe en die heeft me meteen weer toegevoegd.
Nu is de vorige beheerder weer terug en die heeft me er meteen weer uitgegooid. Te gek voor woorden is het. Die persoon [Erik de Groot], mengt zich in meerdere groepen en heeft zijn eigen regels. Mag dit allemaal???

Gewenste Oplossing:

Ik wil alleen weer terug in de groep [Marktplaats Deventer & Omstreken], meer niet en wil dat ook de beheerder zich aan de regels houd van Facebook.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM