Klacht: Sinterklaas en Zwarte Piet

jdenheld op 04 december 2020 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 4 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goede morgen Mevrouw of Meneer,

Elke jaar heb ik een mooie foto op staan Sinterklaas met Zwarte piet en voor mijn is dat een tradities dat ik dat elke jaar doe als Sintklaas en Zwarte piet in Nederland komt en elke jaar haal ik dit weg na 7 december en nu ben ik eens voor alles geblokkeerd waarom is Facebook dan nog in Nederland als ze onze tradities niet respecteren dit is ook discriminatie of zei ik dat verkeerd maar zwarte piet zijn geen zwarte persoon maar werknemers van Sinterklaas net zo als wij werknemers zijn van onze werkgever dus mag dat ook dan niet of ik zei ik dat verkeerd

Gewenste Oplossing:

als mijn Nederlands traditie gewoon mag blijven

en Iedereen heeft een tradities en ik vindt dat moet in waarde worden gelaten zo als Ramadan voor moslims en ga zo maar door

Zo als keti koti nationale feestdag dat mag dan wel ik snap dit niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door jdenheld
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM