Klacht: Opgelicht

Joanlondt op 03 september 2018 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 3 september 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op Facebook wordt er geadverteerd door leningen tussen individuen. Ik heb een lening aangevraagd en moest notariskosten betalen van 315 euro en heb dat geld overgemaakt en kreeg een overeenkomst dat ik moest ondertekenen. Dat heb ik ook gedaan en geretourneerd. Daarna kreeg ik van meneer zelf een contract dat ik 410 euro moet betalen om dat geld over te schrijven naar mijn rekening. Ik hoop dat dit soort mensen verwijderd worden.

Gewenste Oplossing:

Als deze oplichters verwijderd zijn van Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM