Mijn Klacht:
In eind juli 2020 ben ik gehackt op mijn priveaccount van Facebook. Dit is ook de reden waarom ze hem geblokkeerd hebben en ze hebben mij toen gevraagd mijn ID te verzenden om hem te kunnen verifiëren zodat ik het wel echt ben. Dit heb ik gedaan en kreeg het volgende bericht Het kan langer duren dan gebruikelijk voordat je informatie beoordeeld is
Bedankt voor het sturen van je informatie. We hebben deze ontvangen.
Er zijn minder mensen beschikbaar om informatie te beoordelen in verband met de coronavirus-pandemie (COVID-19). Mogelijk duurt het langer dan gebruikelijk om je account te beoordelen.
We vinden het belangrijk om mensen op Facebook veilig te houden. Daarom kun je, tot het zover is, je account niet gebruiken.
Bedankt voor je begrip. Nu 8 maanden later staat kan ik nog steeds niet op Facebook en staat dit bericht er als ik inlog. Ik gebruik Facebook voor mijn bedrijf en had er net 500 euro opgezet voordat ik gehacked werd. Ik weet dus niet of ik dat geld kwijt ben maar het vervelende van dit alles is dat ik geen gebruik kan maken van Facebook om voor mijn bedrijf te adverteren. Dit heb ik nodig om zo mijn mensen te bereiken en in deze tijd waar het al hard te halen is is dat dus extra zuur. Ik zou een nieuw account aan kunnen maken maar dan ben ik alles kwijt wat ik heb opgebouwd en dat is erg zonde, want er is veel tijd in gegaan om tot een groot klantenbestand te komen. Daarom begrijp ik niet dat er voor zo’n controle meer dan 8 maanden gedaan moet worden.
Gewenste Oplossing:
Ik ben pas tevreden als ik weer gebruik kan maken van mijn Facebook account


