Klacht: Mijn blog wordt geblokkeerd door Facebook

Jeever_01 op 24 mei 2019 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 24 mei 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Alle links die ik heb gemaakt in Facebook groepen naar mijn blog https:chinese-electronics-products-tested.blogspot.com zijn door Facebook verwijderd omdat deze URL in strijd zou zijn met de richtlijnen van de facebook-community.
Ik zou deze blokkade graag opgeheven zien omdat ik niet kan ontdekken waarom mijn blog in strijd zou zijn met de richtlijnen van de Facebook-community. In dit blog publiceer ik uitsluitend onafhankelijke tests naar de kwaliteit van Chinese elektronica producten. Waarom is dit in strijd met de Facebook-richtlijnen?
Mvg, Jos Verstraten

Gewenste Oplossing:

Als Facebook deze blokade opheft.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM