Klacht: Kan al 5 dagen niet meer inloggen op Facebook. Geen respons van hepldesk!

[email protected] op 20 mei 2013 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Nieuwe klacht
Datum 20 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik kan al 5 dagen niet meer op Facebook. Ik heb werkelijk alles geprobeerd. Ook diverse formulieren ingevuld, mails gestuurd enz. enz. Ik krijg geen respons van Facebook, alleen maar standaard mailtjes waar ik niks aan heb. Ook als ik mijn wachtwoord opnieuw opvraag (wat eigenlijk niet nodig is, maar ik probeer alles) krijg ik geen mail. Ik krijg ook geen mail met een code waar ik dan mee aan zou kunnen melden.Het is toch schandalig dat er geen fatsoenlijke helpdesk is? Ik ben bang dat mijn account gehackt is ofzo, maar ook hier gelden bij Facebook standaard regels voor waar je niks aan hebt. Wie kan mij helpen?

Gewenste Oplossing:

Ik wil een fatsoenlijk, persoonlijk bericht krijgen van Facebook, dat ze me helpen om te kijken wat er aan de hand is en weer zorgen dat ik pagina weer opnieuw op kan starten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM