Klacht: Ik ben pas door facebook van de lijst gegooid en nu moet ik me alweer opnieuw aanmelden

unimog46 op 11 januari 2021 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 11 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb heel lang niet op gacebook kunnen komen elke keer hetzelfde kan deze pagina niet weergeven. Ik heb van alles gedaan en op een gegeven moment kreeg ik te horen dat er iets fout was gegaan en ik kon opnieuw een account maken met het euvel dat ik een ander account op mijn telefoon heb dan op mijn laptop, en al mijn groepen moeten me op mijn laptop opnieuw aannemen dat vinden hun ook heel raar. Nu kom ik weer op mijn laptop en wil me aanmelden bij facebook en moet elke keer cookies accepteren en nu weer opnieuw aanmelden, ik ben het zo spugzat dat ik nooit gewoon op facebook kan komen met vriendelijke groet, Jo Gardeniers

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn facebook terug heb dat ik ook op mijn telefoontje heb, dat ik op alle twee hetzelfde facebook heb dat is toch normaal, vraag toch niet teveel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door unimog46
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM