Klacht: facebook levens gekocht

l j m kwaks op 06 november 2015 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 6 november 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

me kleinzoon heeft per ongeluk levens gekocht op facebook voor 177 euro heb meteen contackt gehad met facebook ze hebben het geld teruggestord op me facebook acount maar ik krijg het niet op me rekening terug het blijft altijd daar staan zijden ze dus naar me geld kan ik fluiten dat klopt toch niet zij houden mijn geld

Gewenste Oplossing:

als het geld op me rekening staat ik ben aleen kan net rondkomen dat is veel geld 177 euro kan er aleen niet aan

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM