Klacht: een account is zomaar geblokkeerd

sfgizmo op 13 december 2018 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 13 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn vrouw had een face book account aangemaakt nu is deze door het vergeten van het wacht woord geblokkeerd. zij een nieue aan gemaakt met het zelfde probleem het kan maar 1 avond normaal werken de dag er na of zelfs al na het uitloggen kan ze er niet meer op. Dit is nu al meerdere malen gebeurt. en geen idee hoe we dit opmoetten lossen ook de mail met de nieuwe code om het wachtwoord te veranderen komt niet aan.

Gewenste Oplossing:

als ze haar wacht woord kan veranderen en dat het blijft werken

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM