Mijn Klacht:
We beperken ook de weergave van afbeeldingen van borsten waarop de tepel zichtbaar is, maar we staan altijd foto’s toe van vrouwen die borstvoeding geven of littekens van een borstamputatie tonen. We staan ook foto’s van schilderijen, beelden of andere kunst toe die naakte figuren afbeelden.
Nu ben ik drie dagen geblokt omdat ik een PURE KUNST foto heb geplaatst, graag zou ik zien dat jullie deze beslissing terug draaien, dit omdat het compleet belachelijk is en dit steeds dezelfde persoon is die mijn foto’s aangeeft bij jullie, het is gewoon zielig, deze kunstfoto zat al ver over de 100 likes en heel veel reacties allemaal positieve reacties!!
Gewenste Oplossing:
Als ik gewoon weer verder kan met mijn werk, ik ben beroeps fotograaf en kan echt niet drie dagen wachten met publiceren van foto's van mijn klanten!


