Klacht: beperkingen op facebook

allemeersch chris op 13 februari 2021 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 13 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

onlangs maakte ik een facebook profiel aan.plots kon ik niets meer liken of posten.ik kreeg steeds de medling dat mijn account beperkt was.echter bij schendingen was niet te zien.ook is er geen enkele melding van geweest. na een dag of 5 kon ik wel weer alles doen.nu,ee week later is mijn account opnieuw beperkt. waarom?geen idee en opnieuw geen opmerking en is er geen schending vermeld.

Gewenste Oplossing:

ik wil toegang tot mijn account zonder beperkingen.dit is ridicul.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door allemeersch chris
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM