Klacht: Adverteren door Cocomo / Cocomofashion

Ondersteboven op 15 februari 2023 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Nieuwe klacht
Datum 15 februari 2023

Een gebruiker heeft een klacht ingediend over Cocomo/Cocomofashion, dat volgens hem mensen oplicht met advertenties voor draadloze led-lampen. Na betaling van € 34,95 voor een aanbieding van "1 betalen, 2e gratis" ontvangt hij een bevestigingsmail met een onduidelijke tracktrace code, maar daarna blijft het stil en ontvangt hij geen producten.

Mijn Klacht:

Door dit bedrijf worden mensen opgelicht. Ze adverteren met draadloze led-lampen. 1 betalen, 2e gratis Ad € 34,95. Er hebben al heel wat mensen daar besteld, inclusief ikzelf. Je betaalt via een ing bankrekening nummer. Krijgt wel een bevestigingsmail met een vreemd tracktrace code. Als je daarop klikt krijg je chinese letters. En dan blijft het stil

Gewenste Oplossing:

Verbied dit bedrijf via uw medium te adverteren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ondersteboven
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM