Klacht: Account al 2 jaar zonder reden geblokkeerd ?

Mr. Username op 27 september 2018 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 27 september 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds 2 jaar krijg ik de melding:

Helaas heb je geen toegang tot je account zolang we deze aanvullende documenten controleren. We waarderen je geduld en laten zo snel mogelijk weer van ons horen.

Dit komt er op neer dat FB van de 1 op andere dag mijn profiel heeft geblokkeerd. Er is helemaal niks tegen te doen.
Ik heb zolang gewacht met een klacht plaatsten omdat ik in de veronderstelling was dat dit na een hele lange tijd wel opgelost zou zijn maar nog steeds niet.

Ik heb facebook zelfs allerlei bewijzen gestuurd dat ik de rechtmatige eigenaar ben van het profiel IPV mijn ID bewijs, want daar mogen zij wettelijk gezien niet eens om vragen.

Het is gewoon te schandalig voor woorden dat FB dit zomaar kan maken.
Ook profielen waar mensen niet meer bij kunnen omdat ze het wachtwoord zijn vergeten o.i.d, kunnen onmogelijk worden teruggehaald ook al valt er te bewijzen dat hijzij de rechtmatige eigenaar is.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn FB profiel terug heb.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM