Klacht: te hoge aanmaningskosten

Renjor-01 op 18 februari 2013 over Fa-Med B.V. in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Fa-Med B.V. is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Betalingsdiensten
Status In behandeling
Datum 18 februari 2013

Een klant van Fa-Med B.V. heeft een klacht ingediend over hoge aanmaningskosten die zijn ontstaan na een geschil over tandartskosten. Ondanks een toezegging van de tandarts om een deel van de kosten te vergoeden, ontving de klant een aanmaning met extra kosten zonder voorafgaande herinnering. De klant heeft geprobeerd de situatie op te lossen, maar kreeg te maken met extra kosten door een vertraging in de betaling.

Mijn Klacht:

Heb faktuur voor tandartskosten ontvangen. Heb daarover de tandarts gebeld dat een bedrag voor vulling onterecht was. Tandarts gaf dit min of meer toe en zou de helft betalen. Hier heb ik op gewacht, te lang want ineens lag daar een aanmaning met 40 euro extra kosten. Dus een faktuur van 30 euro werd ineens 70,09. Te gek van woorden pure diefstal. Een herinnering was ook eerst op zijn plaats geweest. Ik heb met famed gebeld, dat een overschrijving van mij terugkwam omdat er vergeten was een banknr. te vermelden. Ook het bewijs van uitvalsbericht opgestuurd met de mail. Wel betaling was te laat dus alle kosten betalen. Ik had deze aanmaning al verscheurd, omdat ik wist dat mijn overschrijving al onderweg was. Ze zouden nieuwe faktuur sturen en ik moest dan zelf dat verhoogde bedrag maar invullen. En toch valt dit niet lekker. 1 faktuur gehad, met tandarts overlegd, zij zouden een bedrag overmaken. Niet gebeurd, ik den daardoor te laat met betalen omdat ook door een foutje het banknr. niet is invuld. Kan gebeuren toch, moet dat dan direkt maar afgetraft worden met 40 euro extra. Ik bel netjes leg situatie uit. Sorry mevr. wij kunnen niets voor u doen. Ik heb op mail nog e.e.a. aangegeven en scan meegestuurd van uitvalsbericht. Nee hoor betalen.

Gewenste Oplossing:

Nota van 30 euro gewoon hanteren, zonder extra incassokosten. Desnoods voor te late betalen de wettelijke onkosten ? wat die ook mogen zijn. Maar geen 40 euro.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Fa-Med B.V. over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fa-Med B.V. in behandeling genomen

Bericht van Fa-Med B.V.

13 jaren geleden - We hebben een aantal malen geprobeerd om telefonisch contact met u op te nemen. Helaas hebben wij u niet kunnen bereiken. Zou u ons willen bellen. U kunt dan aangeven op welk telefoonnummer en tijdstip wij u kunnen bereiken. We zullen dan opnieuw contact met u opnemen. Met vriendelijke groet, Famed.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM