Klacht: Onterechte incassokosten deel 2

Angie78 op 29 november 2012 over Fa-Med B.V. in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Fa-Med B.V. is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Betalingsdiensten
Status In behandeling
Datum 29 november 2012

Fa-Med B.V. heeft een klacht als opgelost gemarkeerd, maar de klager is het daar niet mee eens. Hij moet nog steeds € 40,00 aan incassokosten betalen en is van mening dat het bedrijf onvoldoende bereidheid toont om het probleem op te lossen. De klager overweegt om zijn tandarts te informeren over deze ervaring en zoekt mogelijk naar een andere tandarts vanwege de behandeling door Fa-Med.

Mijn Klacht:

Vervolg op klacht “Onterechte incassokosten”:

Fa-med heeft mijn klacht op opgelost gezet, maar daar ben ik het zeker niet mee eens!!! OPGELOST??? Voor wie??? Niet voor mij, want uiteindelijk moet ik aan Fa-med nog steeds € 40,00 aan incassokosten betalen!!! Hun bereidheid om het “probleem” op te lossen gaat niet verder dan de helft van de incassokosten voor hun rekening te nemen! Ze blijven volhouden een herinnering te hebben gestuurd vóór de befaamde aanmaning! Wat een onzin!!! Ik ga zeker met dit verhaal naar mijn tandarts en zal aangeven, dat ik n.a.v. dit voorval op zoek zal gaan naar een andere tandarts, die met trouwe en keurige klanten op een “normale” manier weet om te gaan! Belachelijk!!! Zo gaat Fa-med dus met klanten om, die voor de 1e keer een rekening vergeten te betalen, dus wees gewaarschuwd!!!

Gewenste Oplossing:

Kwijtschelding van ALLE incassokosten!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fa-Med B.V. in behandeling genomen

Bericht van Fa-Med B.V.

13 jaren geleden - We lezen dat u wilt terugkomen op de eerdere afspraken die zijn gemaakt. Wij vinden dit heel spijtig. Op 08-11-12 hebben wij u een voorstel gedaan. U wilde hier over nadenken en op 09-11-12 hebben we opnieuw contact gehad waarbij we samen tot een oplossing zijn gekomen en u bent akkoord gegaan met het voorstel. De afspraken die gemaakt zijn hebben wij verwerkt en wij willen u de gelegenheid bieden om hier alsnog gebruik van te maken. Mocht u hier van afzien dan willen wij u vriendelijk vragen om contact met ons op te nemen. Met vriendelijke groet, Fa-med

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM