Mijn Klacht:
Een wandmeubel bij otto besteld, wou op een andere adres ontvangen ,met extra@home gebeld en te horen gekregen dat het niet kan ,annuleren was het oplossing.
met otto gebeld maar daar zeiden ze dat grote artikels mogen op andere adres geleverd worden. weer extra@home gebeld,oke ze gaan het doen,dag afgesproken,bevestiging pas de dag van levering gehad.
net voor afgesproken tijd telefoon dat het niet doorgaat omdat ze zijn een of andere kwijt-!!! ik weet niet hoe veel heb ik gebeld omdat ze zouden bellen maar mooi niet,denk dat telefoon rekening naar extra@home ga sturen. na paar dagen weer gebeld,pakket was terecht !! en ze belden niet !! afgesproken maandag omdat vrijdag niet meer kon en wat denken jullie? ze leveren toch op vrijdag,ja!! om 7.36 sms ontvangen dat ze tussen 8.00 en 11.00 uur gaan leveren. rond 9.00 pakket ontvangen. gelukkig compleet en niet beschadigd.
Gewenste Oplossing:
medewerkers extra@home juiste informatie geven en klant beter en met respect behandelen,afspraken nakomen
afspraak is afspraak !

