Klacht: Niet kunnen traceren van een bestelling

MRVI op 02 juli 2021 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Weken van tevoren een datum geprikt met deze club om een bankstel te leveren, daar bereidt je jezelf natuurlijk op voor. Laatste moment krijg je een e-mailtje met dat ze de bestelling niet konden traceren tijdens het laden… En dat ze een nieuwe afspraak willen inplannen, ik wordt hier zo moe van jongens. Hoe weet ik nou of de volgende afspraak ook niet het zelfde sprookjes verhaal gaat vertellen? Deze club moet goed begrijpen dat mensen zich hierop voorbereiden, vrij nemen, oude spullen wegdoen, wij houden ons wel aan de afspraak… Jammer.

Gewenste Oplossing:

Lever de bank gewoon op de gemaakte afspraak!

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 10 juli 2021 om 11:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Roessingh,

Bedankt voor jouw bericht waarin je aangeeft jouw bestelling niet op het aangegeven moment ontvangen te hebben. Ik kan me voorstellen dat je hier melding van maakt.

Ik heb het voor je nagekeken en zie dat er een onderzoek loopt op depot. Zodra dit getraceerd is, zal je benaderd worden om een afspraak te maken voor levering.

Ik hoop je zo voldoende geïnformeerd te hebben.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,
Extra@Home

Alle klachten die gemeld zijn door MRVI