Klacht: Niet geleverd, geen communicatie, bereslecht bereik

Piadiegeholpenwiltworden op 05 januari 2015 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 15 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw. Ervan uitgaande dat u bestelling is afgerond, wijzigen wij daarom de status van u klacht. Mocht u alsnog vragen hebben kunt u ons contacteren op mailadres [email protected] onder vermelding van Klacht.nl. Nogmaals onze excuses voor het ongemak. Met...

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 5 januari 2015

Een klant van Extra@home heeft een klacht ingediend over een niet geleverde fiets op 24 december 2014. Ondanks dat er geen communicatie is geweest over een vertraging, ontving de klant wel twee fietszitjes op die dag. Pogingen om contact op te nemen met de klantenservice waren frustrerend, met lange wachttijden en geen oplossing.

Mijn Klacht:

24/12/2014 zou er een pakket geleverd worden door Extra@home. Ik had eerder een fiets besteld en twee fietszitjes. Toevallig kreeg ik die dag de twee zitje geleverd en ik dacht dat dat de levering van die dag zou zijn. Pas later kwam ik erachter, dat m’n fiets 24/12/2014 geleverd had moeten worden. Ik heb echter geen sms of mail of belletje ontvangen dat er vertraging in de levering zou zijn geweest. Tot op de dag van vandaag niet!!
Ik probeer al 3 dagen lang contact te krijgen met de klantenservice van Extra@home. Ik krijg echter maar geen contact. De ergste poging is een poging die 45 minuten heeft geduurd en in die tijd ben ik maar liefst 3 plaatsen opgeschoven in de wachtrij van 10 wachtenden voor mij. Ik zou graag gebeld willen worden door Extra@home, maar ja, wat heb ik als consument te willen?
Extra@home heeft sinds 23/12/2014 mijn fiets en ik heb tot op heden geen bericht wanneer ik deze mag ontvangen. Het is werkelijk schandalig. Ik heb ******** betaald voor die fiets!!!! Wat mij betreft mag deze service vervallen, want de service is ver te zoeken. Ik heb me nog nooit zo genaaid gevoeld door een bedrijf. Hoe gaat dit opgelost worden? Kom aub niet aan met de klantenservice, want ik heb net weer opgehangen. In 25 minuten tijd 2 plekken opgeschoven in een wachtrij van 9. Hoeveel mensen heeft u in dienst van die klantenservice??? In hemelsnaam!!!!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn fiets heb ontvangen en over de levering op een degelijke manier gecommuniceerd wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Extra@home

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Extra@home nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 15 juni 2015 om 14:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw.

Ervan uitgaande dat u bestelling is afgerond, wijzigen wij daarom de status van u klacht.

Mocht u alsnog vragen hebben kunt u ons contacteren op mailadres [email protected] onder vermelding van Klacht.nl.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,
Extra@Home Klantenservice

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Extra@home beoordeeld.

Piadiegeholpenwiltworden

Heeft op 16 juni 2015 om 07:10 geantwoord

Het feit, dat ik uiteindelijk mijn fiets heb ontvangen (omdat IK energie in de zaak heb gestoken en NIET extra@home), betekent niet dat de klacht is afgesloten. De klacht blijft staan. Bleek, dat de fiets al die tijd in hun opslag heeft gestaan... En niemand die er naar omkeek.

Kijk b.t.w. ook nog even naar de 'OPLOSSING' van het bedrijf: ervan UITGAANDE, dat u (zeer correct nederlands) bestelling is afgerond.... Ervan uitgaande??? Dus u weet het niet eens zeker!!!! Top service extra@home!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM