Klacht: Nalatig in levering van product Karwei (Kast)

lotte94 op 29 januari 2020 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 januari 2020
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw de jong, Vervelend om te horen dat uw bestelling niet volledig bij u is bezorgd. Excuus voor het ongemak. Ik heb het voor u nagekeken en de deel die u nog moet ontvangen is wel bij ons voorgemeld...

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 29 januari 2020

Een klant heeft op 20 januari een kast besteld bij Karwei, met een verwachte levering op 22 januari. Bij de levering ontbrak echter een van de twee pakketten, en na contact met Extra@home, PostNL en Karwei bleek het pakket zoek te zijn geraakt. Op 29 januari had de klant nog steeds geen update ontvangen over de situatie.

Mijn Klacht:

Op maandag 20 januari jl. heb ik een kast besteld bij Karwei (€350,- €29,- bezorgkosten) en deze zou op woensdag 22 januari jl. geleverd worden. Er werd een tijdvak aangegeven waarbinnen geleverd zou worden, dus was ik aanwezig op het desbetreffende moment. De bezorger kwam een pakket langs brengen, echter bleek dit een van de twee te leveren pakketten te zijn. De bezorger gaf aan dat het product niet in zijn bezorgauto lag en dat deze dan waarschijnlijk met een andere auto gebracht zou worden. Diezelfde dag, met toch enig argwaan, heb ik gebeld met zowel Extra@home, PostNL alsmede Karwei. Het pakket bleek zoek te zijn geraakt en men zou op onderzoek uit gaan. Op vrijdag 24 januari zou ik te horen krijgen wat er zou gebeuren.

Inmiddels is het woensdag 29 januari en heb ik nochtans niets gehoord. Wederom een belletje met de leverancier die erg vorstelijke bezorgkosten rekenen. Voor dit bedrag zou je ook een prima service verwachten maar niets is minder waar. Een onverschillige medewerker van de klantenservice neemt op, zegt dat het product manco is en dat ook zal blijven en ik dus maar geduld moet hebben. Naast een bijzonder gebrekkige bezorgdienst, ook nog eens een ‘heerlijk’ onpersoonlijke helpdesk. Waar ik met PostNL nooit problemen heb gehad, blijkt deze partner het tegenovergestelde te zijn. Nalatig in de levering en een ondermaatse helpdesk. Ik vraag mij af waar ik die €29,- voor heb betaald. Het pakket is nog steeds zoek, Extra@home is nou niet bepaald behulpzaam. Het ziet ernaar uit dat ik zelf de behuizing van de kast moet maken?

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik de bezorgkosten krijg teruggestort en dat het resterende pakket alsnog wordt geleverd. Er wordt een vorstelijk bedrag betaald en dan mag de service daar ook naar zijn, niets bleek helaas minder waar te zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 30 januari 2020 om 09:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw de jong,

Vervelend om te horen dat uw bestelling niet volledig bij u is bezorgd. Excuus voor het ongemak. Ik heb het voor u nagekeken en de deel die u nog moet ontvangen is wel bij ons voorgemeld maar hebben deze tot op heden niet ontvangen vanuit de leverancier. Helaas heeft een medewerker van Extra@Home aan u doorgegeven dat de deel die u moet ontvangen zoek is geraakt. Omdat hij dus de status manco heeft. Dit deel is dus niet aangeleverd vanuit de leverancier. Hiervoor bied ik u ons excuus aan dat u verkeerd bent geïnformeerd dat een deel van uw bestelling zoek is geraakt.

Voor enige compensaties moeten wij u verwijzen naar de leverancier, deze zal met u doornemen in welke vorm en mate u een tegemoetkoming kunt krijgen. De leverancier claimt dit vervolgens bij ons conform met de bij hen bekende procedures.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Extra@Home Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door lotte94
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM