Klacht: Geen tijdvak melding

cornevanmaren op 23 maart 2015 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste heer/mevrouw van Maren, We vinden het vervelend dat u geen tijdvak heeft ontvangen voor uw levering 23-03-15 en danken u daarom voor uw melding. We streven continue naar het verbeteren van onze klantcommunicatie met als einddoel dat u tijdig...

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 23 maart 2015

Een klant heeft een kast besteld via Leen Bakker, met de verwachting een sms te ontvangen over het tijdvak van levering. Deze sms bleef echter uit, waardoor de bezorgers niet konden afleveren en de klant een nieuwe afspraak moest maken, met bijkomende kosten van 45 euro. De klant is ontevreden over de communicatie en het gebrek aan tijdige informatie.

Mijn Klacht:

Via Leen Bakker een kast besteld die vandaag bezorgd zou worden.
Vanochtend zouden we een sms ontvangen over het tijdvak van levering. Voor ons zou dat een indicatie zijn tussen welke uren we de bezorgers konden verwachten. Deze sms hebben we niet gehad. Om 13.20 een sms; over 10 minuten zijn we bij u. Op dat moment was er niemand thuis.
Bezorgers vertrekken weer en een nieuwe afspraak moeten we zelf maken; kosten 45 euro.

Tegenwoordig geven veel bedrijven aan wanneer ze levering/bezorging doen. Zelfs een tijdstip. Vanuit Leen Bakker is dit ook aangeven.

Niet tevreden over gang van zaken. We willen dolgraag die kast, zorgen er absoluut voor dat we voorbereid zijn naar aanleiding van een beloofde sms.

Gewenste Oplossing:

Extra@home, ik verwacht van jullie een coulance regeling waarbij ik kosten voor een nieuwe bezorgafspraak niet hoef te betalen. Ik verwacht dat ik voorafgaand aan deze afspraak een sms krijg met daarin het tijdvak van levering.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Extra@home

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Extra@home nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 09 april 2015 om 11:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer/mevrouw van Maren,

We vinden het vervelend dat u geen tijdvak heeft ontvangen voor uw levering 23-03-15 en danken u daarom voor uw melding. We streven continue naar het verbeteren van onze klantcommunicatie met als einddoel dat u tijdig wordt geïnformeerd over uw zending en enige wijzigingen over de levering daarbij.

In uw klacht verzoekt u de bezorgkosten terug wegens de gemiste eerste bezorging doordat er geen tijdsvak was gemeld. Voor enige compensaties willen wij u verwijzen naar de leverancier, deze zal met u doornemen in welke vorm en mate u een tegemoetkoming kunt krijgen. De leverancier zal dit daarna bij ons claimen volgens de bij hen bekende procedures.

Wij gaan ervan uit u zo voldoende geïnformeerd te hebben. Mocht u alsnog vragen hebben kunt u ons contacteren op mailadres [email protected].

Onze excuses voor het geleden ongemak.

Met vriendelijke groet,

Extra@Home Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM