Mijn Klacht:
De fiets die wij hadden besteld is nog steeds niet bezorgd: De eerste keer werden wij op de dag van de aangekondigde bezorging gebeld dat het bezorgen die dag niet zou lukken en of wij een afspraak wilden make voor een nieuw bezorgmoment.
De volgende dag zou de fiets worden bezorgd, maar we ontvingen niets. Toen we belden bleken ze vergeten te hebben de fiets met de bezorger mee te geven. Weer een nieuwe afspraak gemaakt voor zaterdag. Weer geen fiets en erover bellen had geen effect : op zaterdag niet bereikbaar. Nu is het dinsdag en nog steeds niets ontvangen. Ga maar weer eens bellen.
Gewenste Oplossing:
Om te beginnen als ik de fiets bezorgd krijg zou al een verbetering zijn. Daarnaast veel betere communicatie en leveren op afgesproken datum zou ook leuk zijn.

