Mijn Klacht:
Ik schrijf enkele dagen nadat de nieuwe wasmachine bezorgd is. Ik ben een deel van mijn boosheid kwijt en kan nu rustig reageren. Wat is mijn klacht:
Donderdag komt At Home onze nieuwe wasmachine bezorgen die bij Mediamarkt is gekocht. Bij het verplaatsen van de oude machine komen er inderdaad nog enkele druppels water uit. Met enige triomfantelijkheid wordt direct (3x) gemeld dat de machine niet meegenomen wordt. Er zit nog water in. Mijn vrouw belt mij op en ik kom binnen 1 minuut thuis en vraag wat er aan de hand is. Wederom de mededeling dat de machine niet meegenomen wordt. Ik vertel dat ik de machine volgens het instructie filmpje heb leeggemaakt. Daar hadden uw medewerkers niets mee te maken, er zat nog water in en dus nemen ze hem niet mee. Ik ga nogmaals de filterdop losdraaien en inderdaad er komen twee eetlepels water uit. Nadat ik dat heb laten zien bleven ze op het onwrikbare standpunt staan: wij nemen de machine niet mee. Uit eindelijk na veel aandringen waren ze wel bereid de machine van de eerste verdieping naar de begane grond te brengen (hulde). Ik heb zelf een liesbreuk en mag niet tillen… Een van uw medewerkers had de hand aan de waterinlaat en daardoor kon je als je goed keek zien dat zijn hand wat vochtig was. Heel triomfantelijk liet hij dat als “bewijsstuk” zien.
Ze hebben de machine dus niet meegenomen. Ik ben er van overtuigd dat ze op voorhand al het besluit hadden genomen om de machine niet mee te nemen en daar elk argument voor te zoeken en gebruiken.
In kan mij niet aan de indruk onttrekken dat ze niet serieus (zelf met een zekere minachting) met mijn vrouw geprobeerd hebben om tot een oplossing te komen. Ook later met mij wenste men niet terug te komen op het ingenomen standpunten. Dat zal wel met hun ego te maken hebben, die was zo groot als van hier tot Tokio.
Al met al een zeer klantonvriendelijke houding!
Gezien bovenstaande ervaring zal ik zal Mediamarkt een kopie van deze mail sturen.
Gewenste Oplossing:
Helaas, die mogelijkheid heeft u voorbij laten gaan.

