Klacht: Bezorging pakket meer dan een week vertraagd

jeroencrezee op 01 februari 2019 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 februari 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte meneer Crezee, Onze excuses dat wij uw order niet tijdig hebben kunnen leveren. Op 26 januari werd uw order niet aangetroffen tijdens het laadproces van de wagens, hierop is een onderzoek opgestart op onze loods. Tot op heden hebben...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 1 februari 2019

Een klant van Extra@Home ervaart aanzienlijke vertraging bij de bezorging van een wasdroger. Na een mislukte eerste bezorgpoging op 24 januari en een geplande tweede aflevering op 26 januari, bleef de zending onvindbaar en werd er geen nieuwe leverdatum gecommuniceerd. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, blijft de situatie onopgelost, wat de klant als onacceptabel beschouwt.

Mijn Klacht:

Extra@Home heeft donderdag 24 januari een eerste bezorgpoging gedaan voor een wasdroger. Wij waren op dat tijdstip niet thuis, en ik ontving een mail om een nieuwe datum te plannen. Ik heb de tweede aflevering op zaterdag 26 januari gepland, maar op die dag ontving ik bericht dat de zending niet kon worden afgeleverd omdat de order tijdens het sorteerproces niet zou zijn aangetroffen. Inmiddels zijn we nu op de vrijdag de week erna aanbeland, en er is nog steeds geen nieuwe leverdatum bekend. Ik heb meerdere malen met Extra@Home contact gehad, via Whatsapp en telefoon. Het enige dat ze melden is dat ze een mail sturen naar de juiste afdeling om een verzendlabel aan te maken. Ik vind het niet normaal dat een zending met een waarde van ruim 500 meer dan een week blijft hangen bij Extra@Home, zonder duidelijkheid wanneer ik de levering kan verwachten!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer er contact met mij wordt opgenomen om een aflevertijdstip af te spreken, en dat dit ook wordt nageleefd.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 04 februari 2019 om 11:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte meneer Crezee,

Onze excuses dat wij uw order niet tijdig hebben kunnen leveren.

Op 26 januari werd uw order niet aangetroffen tijdens het laadproces van de wagens, hierop is een onderzoek opgestart op onze loods.

Tot op heden hebben wij helaas nog geen terugkoppling mogen ontvangen vanuit onze loods dat uw order is gelokaliseerd.

Op het moment dat wij meer duidelijkheid hebben, nemen wij contact met u op.

Ik hoop u zo voldoende geïnformeerd te hebben.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Extra@Home Klantenservice

jeroencrezee

Heeft op 04 februari 2019 om 11:48 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

We zijn nu anderhalve week verder, en wederom enkel het bericht dat er nog geen terugkoppeling is uit de loods. Dit is geen concrete oplossing, en onacceptabel! De oplossing die ik wil en verwacht is een concrete afspraak tot levering en het naleven daarvan!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM