Klacht: Bezorging

Zucht123 op 01 mei 2015 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste heer/mevrouw Wijnen, Onze excuses dat uw zending niet tijdig is bezorgd. Wij danken u daarom hartelijk voor uw melding. We streven continue naar het verbeteren van onze bezorgservice en klantcommunicatie met als einddoel dat dergelijke incidenten niet meer voorkomen....

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 1 mei 2015

Een klant van Extra@home heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van een groot pakket. Ondanks dat de klant op de afgesproken dagen thuis was, is er geen bezorger langsgekomen en heeft de klant geen communicatie ontvangen over de status van de levering. Na contact met de klantenservice bleek dat de chauffeurs het pakket niet konden of wilden meenemen, en er was geen garantie dat het pakket op een nieuwe bezorgdatum wel geleverd zou worden.

Mijn Klacht:

Op 30 april zou mijn pakket door Extra@home worden afgeleverd. De hele dag thuis geweest maar er is niemand geweest. Ook geen bericht ontvangen dus zelf contact opgenomen. Vandaag zou het pakket alsnog geleverd worden maar helaas weer geen bezorger aan de deur. Wederom geen bericht ontvangen dus weer zelf gebeld. Dit keer gelukkig geen wachttijd van 30 minuten. Telefonist vertelt mij dat de chauffeurs 2x mijn pakket hebben laten staan omdat het groot is en ze het niet konden / wilden meenemen. Hij plant een nieuwe bezorgdatum maar kan niet garanderen dat het pakket dan wel wordt meegenomen. Noch kan hij het magazijn hierover informeren of instrueren. Kortom: ik moet maar afwachten of mijn pakket ooit wordt bezorgd en tot die tijd mijn belminuten en vrije dagen opmaken… De service van Extra@home is echt waardeloos.

Gewenste Oplossing:

1. Als mijn pakket deze week geleverd wordt;
2. Als mijn klacht en die van anderen ertoe leiden dat er veel aan de service van Extra@home wordt verbeterd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 11 mei 2015 om 11:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer/mevrouw Wijnen,

Onze excuses dat uw zending niet tijdig is bezorgd. Wij danken u daarom hartelijk voor uw melding. We streven continue naar het verbeteren van onze bezorgservice en klantcommunicatie met als einddoel dat dergelijke incidenten niet meer voorkomen.
Bij nader onderzoek in uw zending is gebleken dat het opgegeven volume van uw artikelen anders was als in de praktijk. Hierdoor was bij het inladen van de vrachtwagen pas geconstateerd dat uw artikelen er niet bij konden. Onze excuses dat u in beide gevallen niet gecontacteerd werd. Als een levering niet door kan gaan is het normaliter wel de gang van zaken dat u hierover wordt geïnformeerd. Met uw toestemming zullen wij dit doornemen met de vervoerder en onze klantenservice dat zij in het vervolg u en andere klanten op de hoogte brengen zoals behoort.
Uw zending is 2-5-15 voltooid bij de derde bezorgafspraak en achten wij hierbij de klacht als afgehandeld.

Wij gaan ervan uit u zo voldoende geïnformeerd te hebben. Mocht u alsnog vragen hebben kunt u ons contacteren op mailadres [email protected] onder vermelding van Klacht.nl.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Extra@Home Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM