Klacht: 4x in anderhalf week tijd niet nakomen afhaalafspraken

Nathalie44 op 06 juni 2018 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 juni 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Nathalie Hassing, Bedankt voor uw bericht. Onze excuses dat er bij meerdere zendingen van u problemen zijn opgetreden. Helaas worden er in het voorjaar en zomerperiode dusdanig meer orders aangeboden, dat deze situatie logistieke problemen oplevert. We proberen met...

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 6 juni 2018

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de afhaalservice van Extra@Home. In anderhalf week tijd werden vier afspraken niet nagekomen, met excuses variërend van autopech tot verkeerde planning. De klant voelde zich gedwongen om meerdere keren nieuwe afspraken te maken, maar ook deze werden vaak niet nagekomen.

Mijn Klacht:

Post.nl Extra@Home bedankt voor de waardeloze service! 4x in anderhalve week tijd afhaalafspraken niet na komen! De eerste 2 keer zou er een bank van Leenbakker afgehaald worden. Deze eerste afspraak werden we precies aan het einde vh tijdvak gebeld dat ze auto pech hadden…vervolgens een tweede afspraak gemaakt…en ja hoor bingo! de 2de afspraak was oeps verkeerd gepland, de vrachtwagen zit vol.. sorry! In diezelfde week wil ik een tafel retour doen van VT Wonen, helaas hebben hun ook Extra@Home als koerier. Deze eerste afspraak zijn ze gewoon niet op komen dagen, waardoor ik met VT Wonen een andere afspraak heb moeten maken voor woensdag 6 juni. Aangezien ik geen track en trace had gekregen op de avond voor de afhaaldatum ben ik weer gaan bellen, en ja hoor, deze keer hadden ze niks in de planning staan voor 6 juni, maar ineens voor 8 juni!! Ongelofelijk! En wat krijg je dan te horen als je voor de zoveelste keer belt? Tja sorry KAN gebeuren!…Bovendien gaven ze (alweer) de schuld bij de leverancier! Het ergste is dat je er de hele dag voor thuis moet zijn, aangezien je s’morgens pas een tijdvak krijgt wanneer ze langs komen. Ondertussen ben ik dus al 4 dagen genoodzaakt geweest om thuis te blijven!

Gewenste Oplossing:

Oplossing??? Opdoeken deze koeriers service! Het regent klachten overal, de klantenservice is ruk, niet oplossingsgericht en onfatsoenlijk.
Ze kunnen het niet aan, ze plannen totaal verkeerd door met volle vrachtwagens te komen bij een adres waar ze NOG meer in hun volle vrachtwagen kwijt moeten stouwen waardoor een afspraak niet nagekomen kan worden.Hou op met leugens en smoesjes! Doe jullie werk! OF ontsla de mensen die hun werk niet goed doen, en zorg dat je bedrijf zijn afspraken nakomt! Geef leveranciers niet de schuld, die proberen ondanks jullie fouten het juist nog een beetje te compenseren door korting te geven! Schandalig dat jullie dan juist de vinger naar hun wijzen! Wanneer gaan de ogen open Extra@Home?

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 07 juni 2018 om 16:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Nathalie Hassing,

Bedankt voor uw bericht.

Onze excuses dat er bij meerdere zendingen van u problemen zijn opgetreden.
Helaas worden er in het voorjaar en zomerperiode dusdanig meer orders aangeboden, dat deze situatie logistieke problemen oplevert. We proberen met extra mensen deze problemen op te lossen. Helaas is dat in uw geval niet gelukt.

Extra@Home is constant bezig om op alle afdelingen de werkprocessen te optimaliseren. In een logistiek bedrijf als Extra@Home gaat dat optimaliseren niet in 1 dag. Maar we zijn er zeker mee bezig.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Ik ga ervan uit u hiermee voldoende te hebben geinformeerd en wens u nog een prettige dag.

Met vriendelijke groet,

Extra@Home Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM