Mijn Klacht:
Beste
Ik die al jaren bij Esprit bestel en altijd tevreden erover ben, zit nu een beetje verslagen deze mail te schrijven.
Ik belde deze avond naar de klantenservice om te vragen wat ik moest doen,omdat ik niet tevreden ben over een artikel,die ik op 1/7/2021 besteld had.
Ik mocht hem retouneren, maar omdat ik hem al gedragen had wist ik niet dat dat kon. Dus vroeg ik hoe dat moest, en ik zei erbij dat ik niet wist dat dat kon als je al iets gedragen had. Nou ik begrijp dat ze veel telefoontjes per dag moeten verwerken, maar de toon waarop, en plots telefoongesprek werd verbroken.
Natuurlijk verhief ik mijn stem ook wel iets hoor, maar omdat ik wel schrok dat ze zo antwoordde. Dus ik bel opnieuw, krijg iemand anders en doe weer mijn verhaal, nou dat ging ook niet zo lekker. Hoe beleefd moet je dan eigenlijk nog zijn. Ik vroeg hoe ik dat moest doen.
Voel me even opgelucht dat ik dit hier neergezet heb
Mvg
Mevr. Guldentops
Boekweitstraat 3
3660 Opglabbeek
België
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik tevreden ben?
Dat er toch even attent gemaakt kan worden dat er geluisterd kan worden naar de klant, ik luisterde ook naar beide telefonisten.


