Klacht: WIFI werkt niet

cobyterhorst op 16 april 2014 over empire electronix in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 16 april 2014

Een klant van Empire Electronix ervaart problemen met de WIFI-verbinding van zijn tablet, die geen netwerk kan vinden en na inloggen geen bereik meer heeft. Na contact met de klantenservice werd gesuggereerd dat het probleem mogelijk aan de tablet ligt en dat deze opgestuurd moet worden voor verdere inspectie.

Mijn Klacht:

WIFI kan netwerk niet vinden, inloggen ok, vervolgens verbonden met WIFI. Bij openen APP of internet dan geen bereik meer.
WIFI schakelt netwerk uit en kan vervolgens de router niet meer vinden.
Hierover contact gezocht met de klantenservice, daar werd gezegd dat het waarschijnlijk aan de tablet lag en dat ik hem maar op moest sturen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een nieuwe tablet, deze is namelijk ook nieuw, gekregen op maandag 14 april, van u terug ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over empire electronix

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over empire electronix nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM