Klacht: toetsenbord werkt niet naar behoren. Soms wel en soms niet.

nollylabey op 21 juli 2014 over empire electronix in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 21 juli 2014

Een klant van Empire Electronix meldt dat het toetsenbord niet consistent functioneert. De klant heeft op 3 juli een klacht ingediend en is teleurgesteld over het gebrek aan reactie binnen de beloofde termijn van vijf werkdagen.

Mijn Klacht:

Deze klacht heb ik al ingediend op 3 juli dat is twee weken geleden. U garandeert een reactie binnen vijf werkdagen. Ik ben bijzonder teleurgesteld in uw service.

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn toetsenbord het doet iedere keer wanneer ik hem aanzet.

model: 1785D8DCZ

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over empire electronix nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat empire electronix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door empire electronix in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM