Klacht: tablet M1009

rienkdehaan op 17 februari 2015 over empire electronix in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 17 februari 2015

Een klant heeft problemen ondervonden met een tablet van Empire Electronix, die vergrendeld raakte door een onbekend wachtwoord en niet kon worden gereset. Na het opsturen van het apparaat op 7 juli 2014, heeft de klant zeven maanden gewacht op een vervangend exemplaar, maar ontvangt inmiddels geen reacties meer op e-mails en telefoontjes worden slechts met een belofte tot onderzoek beantwoord.

Mijn Klacht:

Tablet raakte op slot achter onbekend wachtwoord en liet zich niet resetten. Opgestuurd op 7 juli 2014 – na ontelbare mails en telefoontjes waarop geantwoord werd dat men op een nieuwe voorraad wacht- wacht ik nu 7 maand op een nieuwe.
De laatste tijd krijg ik geen antwoord meer op mijn emails. Telefoontjes worden afgedaan met: we zullen het onderzoeken.

Gewenste Oplossing:

Terugbetalen van het aankoopbedrag (199 eur) of toezending nieuwe tablet.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM