Klacht: tablet 7″ algemeen dagblad

ruudeuro op 21 maart 2014 over empire electronix in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 21 maart 2014

Een consument ontving begin september een tablet van 7 inch via het Algemeen Dagblad. Na het opsturen van de tablet voor reparatie naar Empire Electronix in januari, ontving de consument een melding dat er een nieuwe tablet opgestuurd zou worden, maar deze is nooit aangekomen. Na contact met het Algemeen Dagblad is bevestigd dat de consument een nieuwe tablet via hen zal ontvangen, waarmee het probleem is opgelost.

Mijn Klacht:

begin september tablet onvangen vi AD, in januari naar empire electronix gestuurd ter reparatie, eind januari mail va E-E gekregen dat nieuwe opgestuurd zou worden maar niets meer ontvangen. E-E site is niet meer te vinden.AD gebeld en gezegd dat ik verder weinig met E-E te maken heb omdat ik het via AD gekregen heb. Hierop werd bevestigend geantwoord en ik krijg nu via AD een nieuwe. probleem opgelost lijkt mij

Gewenste Oplossing:

als ik via het AD een nieuwe tablet ontvangen heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over empire electronix

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over empire electronix nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM