Klacht: Ook derde tablet retour

wfaschmidt op 08 februari 2014 over empire electronix in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 8 februari 2014

Een klant heeft meerdere tablets besteld via Telegraaf, maar deze vertoonden na korte tijd opladerproblemen. Na het retourneren van de eerste tablet en het ontvangen van een vervangend exemplaar, bleken er opnieuw problemen te zijn, waaronder een niet-opladende tablet met krassen op het scherm. De klant is ontevreden over de kwaliteit van de producten en de oplopende retourkosten.

Mijn Klacht:

Via Telegraaf tablet besteld, helaas na korte tijd niet meer op te laden. Aangetekend retour gestuurd. Vanwege voorraadprobleem lang moeten wachten. Uiteindelijk nieuw exemplaar ontvangen, helaas na enkele maanden continue problemen van allerlei aard. Dus weer aangetekend verstuurd. Nu binnen een week vervangen. Maar….laadt niet op. Blijkbaar niet gecontroleerd, krassen op het scherm! Ook nu weer retour, waarvan de kosten leuk oplopen. Inferieur product, waarvan ik niet begrijp dat bedrijven dit zonder blikken of blozen aanbieden aan hun klant cg abonnee.

Gewenste Oplossing:

Vergoeding kosten en aanschafprijs.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over empire electronix

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over empire electronix nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM