Klacht: Kapotte TV

0650840498 op 17 november 2022 over Elektro Witgoed Outlet in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 17 november 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Via Bol.com tv gekocht en geleverd door EW, zit nog in garantie. Nu al bijna HALF JAAR bezig om andere TV te krijgen. Maar met Ruben kom je gewoon NIET verder. En bol.com doet er ook niks aan. Echt waardeloos. Geef ons gewoon een andere vergelijkbare TV, zo moeilijk kan t toch niet zijn.

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe vergelijkbare tv als we nu hebben, desnoods met kleine bijbetaling!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elektro Witgoed Outlet

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elektro Witgoed Outlet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 0650840498
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)