Klacht: Opgelicht!

Michael Aken, van op 20 september 2021 over Electro bedrijf Mulders in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 20 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Voor 2700 euro iets vervangen en nog iets kleins wat aan materiaal 18 euro kost (Dit is geconstateerd door een ander bedrijf dat uiteindelijk kwam repareren wat er nodig was). Elektriciteit was uitgevallen, ik was in paniek dus snel gebeld zonder goed onderzoek te doen helaas.Beloven factuur te sturen zodat t naar de verzekering kan. (Hij had ter plekke alles wel opgeschreven maar zou het digitaal uitwerken voor me) En omdat ik t naar de verzekering zou sturen heb ik ook niet bij de hoge kosten stilgestaan. Want dat ging toch naar de verzekering.

Vervolgens de klant (mij dus) overal op blokkeren.
Als ik ze met een andere telefoon bel weten ze van niks en hangen ze mij gewoon op.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag een factuur willen zodat ik dit bij mijn verzekering en/of die van het bedrijf dat de kortsluiting heeft veroorzaakt kan verhalen. En een uitleg waarom iets vervangen van 18 euro en 1uurtje werk ruim 2700 kost. Nood-toeslag begrijp ik, maar dat was geen honderden euro\'s per kwartier.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Electro bedrijf Mulders nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door yvonnevs
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM