Mijn Klacht:
Op 21 september 2015, hebben wij onze vlucht naar Turkije gemist, door onjuiste handeling bij paspoort controle en trage afhandeling van een onnodige spoedpaspoort die wij gedwongen hebben moeten laten maken.
Volgens de medewerker bij de paspoort controle zou mijn paspoort niet voldoende geldig zijn voor deze reis. Wij hebben een spoedpaspoort moeten laten maken, nog anderhalfuur voor de vlucht, dit is zo traag gegaan dat wij onze vlucht gemist hebben. Vanwege mijn zieke moeder, werd ik verwacht in Turkije, dus hebben wij na dat onze spoedpaspoorten klaar waren opnieuw online tickets gekocht, via Schiphol. Bij de papoortcontrole op Schiphol, ben ik door de gate gegaan met mijn orginele paspoort en niet met de spoedpaspoort. Met verbazing heb ik de medewerker gevraagd ik nog wel kon reizen gezien de geldigheid. Haar antwoord was,” ja zeker, als je paspoort maar 60 dagen geldig is,”. Uiteindelijk hebben wij alle ellende en onnodige kosten moeten maken, door onjuiste en trage handelingen van de medewerkers op vliegveld van Eindhoven.
Gewenste Oplossing:
Een vergoeding van de totale kosten ook de kosten die ik achteraf heb moeten maken voor een tweede ticket inclusief de reis naar Schiphol, zal ons nog enigzins tevreden stellen.

