Klacht: Geluidsoverlast

geluidsoverlast vliegtuigen op 13 oktober 2016 over Eindhoven Airport in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 13 oktober 2016

Een inwoner van Eindhoven ervaart ernstige geluidsoverlast door opstijgende vliegtuigen vanaf Eindhoven Airport, die al om 7.00 uur 's ochtends begint. De klager merkt op dat de geluidshinder van landende vliegtuigen in het verleden minder was en suggereert dat de recente veranderingen aan de landingsbaan, mogelijk door de toevoeging van een nieuwe baan, de overlast hebben verergerd, vooral boven dichtbevolkte wijken.

Mijn Klacht:

Om 7.00 in de ochtend begint het al met de vreselijke herrie van opstijgend vliegtuigen. Bah.
Voorheen hoorden we het landen ook veel minder dan nu.
Ik heb het idee dat het het niet vernieuwen was van de baan n paar maanden geleden maar dat er n baan bij is gekomen.
En dat boven n druk bevolkte wijk.Acht, Achtse Barrier, Driehoeksbos, en Blixembosch. I

Gewenste Oplossing:

Dat de routte snel gaat veranderen .
Zodat we n beetje rust terug krijgen.
Dit is echt te erg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhoven Airport

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhoven Airport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM