Klacht: Airbus op hoogte 866 m

Jef Heitzer op 16 juli 2018 over Eindhoven Airport in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 16 juli 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanochtend kwam een airbus 320-231 van Global Aviation Operations over ons huis in Son op een hoogte van 866 meter.
squawk 0147, registratie ZS-GAO, vertrekkend van Eindhoven naar Atalya.
Lattitude 51,5155, longitude 5.4951.
Het blijkt dat low budget maatschappijen als Wizzair en bijvoorbeeld deze GOA veel minder snel hoogte maken na opstijgen dan bijvoorbeeld Transavia.
Heeft waarschijnlijk te maken met brandstof besparing?
Ongelooflijk lawaaiig!.

Gewenste Oplossing:

Met opstijgen dienen ze veel sneller hoogte te maken en langer door te trekken richting Nijnsel alvorens de oostelijke bocht te maken!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhoven Airport

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhoven Airport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM